Gazete | 24.04.2014 - Perşembe
X Gazete

Günlük gazetelerin satış rakamları

İletişim | Site Haritası

Gazete satış rakamları : 20 Nisan 2009 - 26 Nisan 2009


GazeteFiyatı (TL)Satış rakamlarıÖnceki haftaFark
Zaman0.50773.228741.476+31.752
Posta0.45516.136519.701-3.565
Hürriyet0.50495.567496.265-698
Sabah0.50380.851403.143-22.292
Habertürk0.75297.709300.031-2.322
Fotomaç0.50214.441212.842+1.599
Vatan0.50204.819211.157-6.338
Milliyet0.50200.532207.384-6.852
Fanatik0.50181.317185.160-3.843
Akşam0.50150.898149.394+1.504
Takvim0.40150.053154.166-4.113
Türkiye0.50141.313141.552-239
Sözcü0.30131.479131.506-27
Güneş0.40128.619129.614-995
Yeni Şafak0.50103.598103.479+119
Star0.40102.706104.154-1.448
Cumhuriyet1.0065.13265.952-820
Bugün0.2560.77056.769+4.001
Vakit0.6052.20452.882-678
Yeni Çağ0.5051.19051.391-201
Şok0.4050.55352.244-1.691
Milli Gazete0.6049.92549.812+113
Taraf0.5041.73442.226-492
Fotospor0.5039.47938.176+1.303
Radikal0.5038.94439.547-603
Yeni Asır0.4038.76039.385-625
Fotogol0.3534.35635.429-1.073
Tercüman0.4015.76414.508+1.256
Referans1.0011.85412.109-255
Yeni Asya0.509.3037.318+1.985
Ortadoğu0.306.8527.208-356
Hurriyet Daily News1.506.1066.095+11
Önce Vatan0.255.6545.627+27
Yeni Mesaj0.205.3995.383+16
Birgün0.755.1355.334-199
Evrensel0.505.0835.482-399
Today's Zaman1.504.6774.823-146
Dünya1.002.1721.982+190
Hürses0.102.1602.181-21