Gazete | 22.09.2021 - Çarşamba
X Gazete

Günlük gazetelerin satış rakamları

İletişim | Site Haritası

Gazete satış rakamları : 6 Eylül 2021 - 12 Eylül 2021


GazeteFiyatı (TL)Satış rakamlarıÖnceki haftaFark
Sabah2.00190.260189.646+614
Hürriyet2.00185.819188.163-2.344
Sözcü2.00176.966176.676+290
Milliyet2.00118.443123.486-5.043
Posta1.50113.585114.028-443
Yeni Şafak1.50101.101100.973+128
Akşam1.00100.10499.688+416
Takvim1.0086.56686.451+115
Yeni Akit1.5056.04356.005+38
Korkusuz1.2552.69352.246+447
Fanatik2.5052.30353.548-1.245
Karar1.2551.37351.333+40
Yeni Asır1.5050.96250.942+20
Milat1.0050.38750.386+1
Yeni Birlik1.0050.27050.261+9
Analiz1.0050.16850.169-1
Yeni Çağ1.5050.15550.776-621
Fotomaç2.5047.64547.316+329
Türkgün1.5034.61234.487+125
Cumhuriyet2.5023.59623.821-225
Milli Gazete1.5022.75522.758-3
Diriliş Postası1.0018.57918.547+32
Doğru Haber1.0010.77910.806-27
Birgün2.505.3725.196+176
Evrensel2.003.3763.377-1
Dünya6.002.8542.845+9
Şok2.002.7422.780-38
Aydınlık2.501.6941.666+28
Yeni Yaşam2.50844835+9